Azoknak, akik nem tudtak ott lenni, mutatom (piritott diós tésztája volt, s minden betöltött évtizedre egy gyertya):

Ezt kaptam ajándékba: egy asztaliteniszütõutalvány. Nagyon tetszik. Na és a képeslap, ami szerint a fiatalok szerint már öreg vagyok.

Ezt meg a finn állam, pontosabban a jüveszkülei (finn: Jyväskylä) egyetem küldte:
(3-4 szintû teszten majdnem mindenböl a 4-es szintet értem el, csak a nyelvtan volt gyérebb, de az is átment, hurrá)
3 megjegyzés:
Boldogot! :)
Isten éltessen és gratula a vizsgához :)
gratula :)
Megjegyzés küldése