2012. április 14., szombat

Véget ér a tél

Ha minden igaz, véget ért a tél. Nem lehet pontosan megmondani mikor, de az udvarban már csak tenyérnyi hófolt maradt, a ház elõtt a rododendron kilátszik és elkezdett új leveleket hozni, ott 10 centire apadt a hóhegy. És a hétvégén le kell cserélni a téligumit. Lassan elkezdhetnének zöldülni a fák, de ennek még semmi jele.

Nincsenek megjegyzések: