Vettem ma két cipőt. Egyiket squash-ra, másikat utcára. Az otthonihoz képest kb harmadáron. Egyébként az árak már nyugatiak. Szerencsére a meleg sem olyan durva, mint a csótányok. És a cserikók sokkal jobb itt mint otthon az amorellás.
Közben megdöglött egy számítógép, egy külső merevlemez, és pakolom a ruháimat, holnap megint úton.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése