2012. augusztus 1., szerda

Képek

Nem akarom elvenni senki kenyerét, de azért megcsináltam a saját csendéletemet a telken:


Ez meg itt a gyerek, avagy nyuszi ül a fûben:


Ez meg itt a fotós:


Ez meg itt a szakács énem:


Ez meg itt a szakácskodás tárgya egy rozzant kályhamaradékon:


Ez meg itt a ... na ez meglepetés. Talán van valami hasonlóság a gyerekkori énemmel. El se hinnétek, hogy ez a kép az én szépséges tündérem.


Ez meg itt a két lányom, ülnek a ház tetején.


Ez meg itt egy retró konyhasarok:


Ez meg itt egy retró rádió, még mûködik:


Ez megint a ház tetején, nekem tetszik, a small people sorozathoz:


Ez meg itt egy bevinni tilos tábla, Kanizsán fotóztam a Tisza parti strandon. A felsõ kép az érdekes, nem a kutya:


Nincsenek megjegyzések: