2017. augusztus 28., hétfő

Repül az idő

20 éve pont ezen a napon érkeztem Finnországba. Még a Ferihegy 1-ről indult a gép, a fedélzeten füstölt lazac volt a menü...

És most megint / még mindig itt vagyok.

Tegnap éjjel érkeztem vissza, pontosabban ma kora hajnalban, a gépen nem adtak semmit, vettem egy kólát, hogy hazafelé vezetve el ne aludjak. Kijőve megcsapott a +5 fokos meleg / hideg finn északi szél. A finnek viccelődtek, hogy várjak, felteszik a szöges téligumit. Augusztusban.

A Balatonban fürödni jó, a 36 fokos vasárnapi meleg jó, Budapest fele állni az M7-esen a dugóban nem annyira. A bérautóban a légkondi jó. A bérautót leadni nem jó, ha nincs ott senki, aki átvegye.

Ma itt volt a gyerek, odaadtam a túrórudit, meg a mama lekvárját. A mama kérdi, mikor viszem egyszer magammal. Hááát, nem tudom.

Elhoztam egy HVG-t, meg egy Narancsot, de nincs kedvem olvasni. Nincs hangulatom az otthoni hírekhez... Érdekes, most nem láttam annyira zavaró óriásplakátot. Valami nagy durranás előtti csend van?

Lehet, hogy hazaköltözök? Már megint az van, hogy nem tudom, mi lesz / mi lenne jobb. Társaság hiányom van.

Nincsenek megjegyzések: