A férfiak kasztrálásáról olvastam korábban, most ez jött szembe. Éljenek a nők!
"ebben a mai világban bizony mennyire erős és kifinomult lett a nő,
miközben a férfi... hát, hogy is mondjam... egyre deficitesebb"
Vígasztaljon, hogy nem vagyok normális (férfi).
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése