2012. március 26., hétfő

Atkinson diéta

Átvilágították a fogaim, és kiderült hogy a bölcsességfogaim közepén üreg van. Nem hittem el, de mivel az egyik oldali fogmosáskor úgy bûzlött mint Scrhördinger döglött macskája, ma hagytam, hogy kibontsa és megnézze, és betömje. Elõbb azt hittük, hogy a fogínyem alatt vannak valami tokok begyulladva, de azoknak a megpiszkálása nem segített, aztán az volt az elmélet, hogy a fogam megdöglött, kihalt, és azért hullaszagú. Ezért nem is kaptam érzéstelenítõt... És hál istennek, kegyetlen fájt, ami azt jelenti, hogy él és virul, és talán rendbe is jön, és egyelõre nem kell szanálni (kivégezni).

Na ezt csak azért mesélem, hogy ha nincs para, és nincs vakbél, és nincs pattanás, akkor is van mindig valami rettenetes vagy fájdalmas.

Hamarosan kivégzem Magnus Incognito-t aki elmesélte, mi a vonzás törvénye. Az érdekes a dolgoban az, hogy ez a vonzás törvénye most divatos kifejezés, ez a Magnus valaki (természetesen álnév, de aki mögötte van) pedig 1910 körül írogatott. A könyv az ezoteria alapjait és szimbólumait bazi érdekes és olvasható nyelven mutatja be. Megnéztem, a könyv csak angolul volt elérhetõ, a helyi könyvtár raktárában bukkantam rá. Ja, tõle ered a testvéreim a fák, meg a kövek is. Adalék a dologhoz: nincs üres tér, nincs élettelen anyag, minden anyag egybem energia is. Ebben meg az az érdekes, hogy ezt Einstein valamikor 1930 körül mondta, vagy számolta ki. Lehet, hogy Einstein és Incognito (W Atkinson) ismerte egymást?

Ettõl a könyvtõl megint kicsit megvilágosodtam (bölcsebb lettem).

1 megjegyzés:

Kata írta...

Meg a felhők. Kérlek, ne hagyd ki őket.