A blogger azzal ijesztget, hogy új felületet fog bevezetni. Megnéztem, nem tetszik. Ha nagyon nem tudok azon a felületen blogolni (például blog törlése gombot nem találtam), akkor valami mást kell keresni... Szeretem a mostani blogger felületet, mert használható. Változás ellenes vagyok.
Egyébként is teljes külsõ és belsõ (látható és nem látható) renovációt tervezek, magamon elsõsorban. Aminek inkább nem látható eredményei lesznek.
---
A meteorológiai elõjelzés változott, mégsem lesz mínusz tíz alatt a hideg az éjjel, csak mínusz öt várható. Hurrá. Támogatom a változást. Szegény rügyek, és új fa-hajtások. Fáznak.
2 megjegyzés:
Felhúzott engem is ez a változtatás mánia!
Miért kell piszkálni azt, ami JÓ???
Ezzel nem szeretek most én sem blogolni annyira... :S
Szervezünk tüntetést, hogy vissza a régit?!
Ja, és ennél már csak a diqus kezelőfelülete lett vacakabb, gondoltam is, hogy leszedem a blogomról, a kommentekről. :(
Hát ja. Nem tudod mikortól lesz kötelezõ? B
Megjegyzés küldése