2012. április 1., vasárnap

Képek

Ma van a boszorkák napja, egy héttel húsvét elõtt jönnek a gyerekek édességért, cserébe verset mondanak és díszített virgácsot hagynak. Elkészült az ajtódísz is, itt még félkészen, és olvad a hó az udvaron. Szerintetek miért kell a térképes könyv a lányomnak a reggelizéshez?

3 megjegyzés:

antymix írta...

A könyv a legjobb napellenző!

Betond írta...

Nyert

Kata írta...

Én is ezt akartam mondani. Vagy legalábbis az értelme ez lett volna. Én is nyertem? :)