Megnéztem a Rare Exports c. filmet, és mindenkit óva intek, aki meg akarná nézni, hogy ne tegye, valami borzalmasan pocsék. Az ötlet jó, nem lövöm le, de borzalmasan illúzióromboló, durva (döglött rénszarvasok, malac boncolás), és egyáltalán nem vicces. A képek szépek, na de a történet... A rövidfilmeket láttam elõbb, aztán a teljes filmet, egyik sem tetszett. Akkor már inkább a Gourmet club.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése