Ma van a boszorkák napja, egy héttel húsvét elõtt jönnek a gyerekek édességért, cserébe verset mondanak és díszített virgácsot hagynak. Elkészült az ajtódísz is, itt még félkészen, és olvad a hó az udvaron. Szerintetek miért kell a térképes könyv a lányomnak a reggelizéshez?
3 megjegyzés:
A könyv a legjobb napellenző!
Nyert
Én is ezt akartam mondani. Vagy legalábbis az értelme ez lett volna. Én is nyertem? :)
Megjegyzés küldése