2012. március 28., szerda

Hogy vagyok?

Mára elfáradtam és lepunnyadtam, eddig tartott volna az extra vitamin bomba? Tegnap szkvass, aztán kis esti munka, 6 óra alvás, korán kelés, gyaloglás, buszozás, úszás, ebédkor degeszre zabálás, délután agytágításon elalvás, és most is, mikor a vendégek elmentek, inkább aludnék már. Hol van már a tavasz? Pedig rügyeznek az ágak, a hó is szépen olvadozik, már majdnem kilátszik az ablak elõtt a rododendron. Dolgozni kellene, mert nap közben nem érek a végére, meg aludni kellene, mert nap közben nem hagynak. Mindenki meg van elégedve, de nem kérdi senki, hogy hogy vagyok. Leszámítva, hogy kivégeztem egy könyvet, semmi.

Nincsenek megjegyzések: