2012. március 29., csütörtök

Méghogy palánták...

Nálatok már hajt a borsó meg a saláta, nálunk meg ugyan olvadozik a hó, de hétvégére megint rengeteg havat és mínusz 12 fokot igérnek...

Megyünk a védõnõhöz, mert a gyerek mindjárt hip-hopp felnõtt, és kellenek valami igazolások az óvodához, a kis asszonykám meg azon izgul, hogy a munkahelye hogy fogja fogadni, és hova fogják ültetni. Annyit változott azóta a világ, meg a cég is, hogy inkább nem.

A gyermek meg egyre jobban bírja az óvodás társait, bár a szoktatás kicsit lassan halad, amikor a többiek a kertben vannak, akkor csatlakozik, be a házba még csak egyszer ment velük. Ahhoz képest, hogy jövõ héten ott is eszik, elég halvány progressz.

A jövõ héten már ott kell hagyjuk az óvónénikkel. Vajon az alvással mi lesz? Mert a mi palántánk kb du 4-5 óra felé tud elaludni (bár most az óraálítás jól jött, 12 táján is fáradt, de a világért nem aludna el).

3 megjegyzés:

Negra írta...

Mivel nálatok is lesz lassan majd tavasz, a fejléceden a kopasz, halott fákat nincs kedved lecserélni valami élőre?!
Olyan depis az a kép, Te meg egyre jobban kivirulsz, úgyhogy mi lenne, ha a blogodat is átöltöztetnéd?

(a kéretlen okoskodó Andit hallottátok...)

Negra írta...

Köszönöm... :o)

Kata írta...

Á, ne aggódj, egy csomó gyerek simán alszik az oviban, otthon meg nem hajlandó. Meg fogja szokni az ottani ritmust nagyon hamar.
Na de kinek is mondom, neked több csemetéd volt már ovis, mint nekem :)