2012. április 14., szombat

Érzéketlen

Betömték a bölcsességfogam. Ugyan ügyes az orvos, és óvatosan csinálta, de a tömés elõtt adott érzéstelenítõt. Aztán gyorsan kicserélte a tömést a mellette levõben is. De nem ez az érdekes, hanem az, hogy hogyan hat az érzéstelenítõ. Valahova hátra, szinte a torkomba adta, a hármas idegbe, és az alsó állkapcsomat teljesen kikapcsolta. Próbáltam összekocogtatni a fogaimat, de az elzsibbasztott oldalon nem éreztem semmit. Kocogtatom elöl, a bal oldali metszõfogaim érzik egymást, a jobb oldalon csak a fentiek éreznek. Hazaérve próbáltam inni egy pohár vizet, és ahogy odatettem a poharat a számhoz, az ajkam bal oldala érezte, a jobb oldala nem, mintha féloldalas lenne az a pohár - ijesztõ.

4 és fél óra után most kezd múlni a hatása, és természetesen minden fogam fáj, kivéve a tömötteket. Most kellene bejelölni pirossal, melyiket kell legközelebb kivágni.

Nincsenek megjegyzések: