2012. április 14., szombat

Hurrá, esik a hó!

Megérkezet végre a várva várt hó! Ma olyan szépen havazott, hogy tisztára elolvadtam tõle. Már úgy hiányzott. Stockholmban meg is maradt ami ott esett, még szerencse, hogy jövõ hétvégén oda megyünk nyaralni. Hajóval, ha addig be nem fagy a tenger. Most teljesen nem tudok semmi negatívot írni.

Azt még nem tudom, hogy lehet-e oda is szöges gumival menni. Ha lehet, nem fogom lecserélni még a kocsit nyárigumira.

Nincsenek megjegyzések: