Végül csak lecseréltem a kerekeket, hiába a tegnapi havazás, ha ma 10 fok van és hét ágra süt a nap. Vettem egy készlet nyári gumit, de nem tetszik a hagyományos felni, amin van, továbbadnám, életemben elõször tettem fel valamit a kalapácsos oldalra, hátha elkel.
Most meg fagyizni indulunk, a nagy melegre való tekintet miatt kifogyott a készlet.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése