2012. április 15., vasárnap

Gyorsaság

Nincs egy hónapja, hogy a bõrönd levette az aláírásomat és az ujjlenyomatomat, már hívott a követség, hogy megjött az útlevelem. Jóval hamarabb, mint gondoltam, és még idõben, hogy ha a cégem hirtelen elküld valahova Indiába, tudok is utazni. Állítólag mióta nincs Malév, problémás a futárszolgálat, és a futár lenne az, aki cipeli az ujjlenyomatokat. Ahhoz képest egész gyors volt.

Nincsenek megjegyzések: