Oldalak
Teljes blog
Régi bejegyzések
Görcsoldó
2012. április 19., csütörtök
Fallikus
A
távirányító
is fallikus szimbólum lehet, a hatalom és a kontroll szimbóluma. A formáján még lehetne dolgozni...
Egyébként arról, hogy fallikus, nekem elõször mindig az "esendõ" jut eszembe (fall = leesni).
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése