2012. április 19., csütörtök

Fallikus

A távirányító is fallikus szimbólum lehet, a hatalom és a kontroll szimbóluma. A formáján még lehetne dolgozni...

Egyébként arról, hogy fallikus, nekem elõször mindig az "esendõ" jut eszembe (fall = leesni).

Nincsenek megjegyzések: