2012. április 24., kedd

Fogas

Csak szólok, hogy vagyok, ha nem is írok is a másik blogba. Nincs mit. Panaszkodni nem akarok, munka van, határidõ, kapkodás, nemalvás.

Azért itt kicsit panaszkodok: betömték a bölcsességfogam, és a mellette levõt, ami kicsit magas lett, le kellett csiszolni. Most meg túl alacsony, és érzékeny hidegre. Azt mondta a doki, ha fájni fog, ki kell húzni. Hát, jól indul a jövõ.

Nincsenek megjegyzések: