Tudjátok, mi a legfõbb vágyam? Hogy világítótorony lehessek, hogy utat mutassak azoknak, akik keresik az utat, ki ebbõl a szarból, ebbõl a gazdasági válságból, ebbõl az idegbajból, ami körülvesz.
Erre nézzétek mit találtam: egy régi weboldalam, ami világítótorony volt a világban. Utat mutatott (volna) a kiutat keresõknek. Akik el akarták (volna) hagyni az országot. Csak akkoriban nem akarta elhagyni az országot senki... Azóta a magyar lista sem a betond listája, hanem az FME vezetõségéé...
http://web.archive.org/web/20011210200532/http://www.j3s.hu/hki/
De a lényeg az, hogy ez a vágyam, a világítótoronykodás is teljesült. Basszus, akkor milyen célokat tudnék még kitûzni magam elé?
Ez még jobb:
http://web.archive.org/web/20030415104753/http://www.j3s.hu/hki/
"Tisztelt Szerkesztoseg!
Tajekoztatom, hogy az On(ok) altal szerkesztett online folyoiratot: HKI - Helsinki Magyar lap http://www.j3s.hu/hki/ felvettem a Magyar Elektronikus Konyvtar elektronikus folyoirat-gyujtemenyebe: http://www.mek.iif.hu/porta/virtual/magyar/efolyir/
Cimnyilvantartasunk a Nemzeti Konyvtar - IKB (Magyar Periodika Adatbazis) forrasa, amely a magyar folyoiratok teljessegre torekvo hivatalos adatbazisa.
Udvozlettel:
Goczan Andrea
Orszagos Szechenyi Konyvtar
Magyar Elektronikus Konyvtar Osztaly "
1 megjegyzés:
Nekem jó "világító torony" voltál, amit most is, itt is köszönök Neked! :)
Célok meg mindíg újra lesznek.
Akinek gyereke van, mindíg teremtődik új problémakör, amit meg kell oldani, szóval ne félj!
lesz még épp elég feladatod!
Megjegyzés küldése