2012. április 12., csütörtök

Idõutazás

Idõutazás = Nosztalgia? Azért szeretnénk visszamenni az idõben, hogy megjavítsunk elrontott dolgokat? hogy az elágazásnál a másik irányba lökjük magunkat? vagy hogy emlékezzünk a szépre?

Tudjátok, mi a legfõbb vágyam? Hogy világítótorony lehessek, hogy utat mutassak azoknak, akik keresik az utat, ki ebbõl a szarból, ebbõl a gazdasági válságból, ebbõl az idegbajból, ami körülvesz.

Erre nézzétek mit találtam: egy régi weboldalam, ami világítótorony volt a világban. Utat mutatott (volna) a kiutat keresõknek. Akik el akarták (volna) hagyni az országot. Csak akkoriban nem akarta elhagyni az országot senki... Azóta a magyar lista sem a betond listája, hanem az FME vezetõségéé...

http://web.archive.org/web/20011210200532/http://www.j3s.hu/hki/

De a lényeg az, hogy ez a vágyam, a világítótoronykodás is teljesült. Basszus, akkor milyen célokat tudnék még kitûzni magam elé?

Ez még jobb:

http://web.archive.org/web/20030415104753/http://www.j3s.hu/hki/


"Tisztelt Szerkesztoseg!


Tajekoztatom, hogy az On(ok) altal szerkesztett online folyoiratot: HKI - Helsinki Magyar lap http://www.j3s.hu/hki/ felvettem a Magyar Elektronikus Konyvtar elektronikus folyoirat-gyujtemenyebe: http://www.mek.iif.hu/porta/virtual/magyar/efolyir/


Cimnyilvantartasunk a Nemzeti Konyvtar - IKB (Magyar Periodika Adatbazis) forrasa, amely a magyar folyoiratok teljessegre torekvo hivatalos adatbazisa.


Udvozlettel:


Goczan Andrea

Orszagos Szechenyi Konyvtar

Magyar Elektronikus Konyvtar Osztaly "

1 megjegyzés:

Negra írta...

Nekem jó "világító torony" voltál, amit most is, itt is köszönök Neked! :)

Célok meg mindíg újra lesznek.
Akinek gyereke van, mindíg teremtődik új problémakör, amit meg kell oldani, szóval ne félj!
lesz még épp elég feladatod!