2012. április 6., péntek

Izgi film

Megtaláltam a könyvtárban a Tetovált lány trilógiát (DVD-n), ki is vettem gyorsan, mert olvastam, hogy a könyv zseniális. A film is az, most nézem az elsõt, izgi, mint a Wallander filmek, de ebben van valami plussz. Jó, ott is ott van Wallander élete, itt meg a csaj élete, de ez itt valahogy másabb. Nyersebb? A poént még nem tudom, és mi van, ha a film végén nincs is csattanó? ... Juj, valaki betört a házba ...

Nem értem miért van, hogy míg megy a film, többször megállítom, hogy lassabban fogyjon, hogy tovább tartson. Emésztem, próbálom kitalálni, hogy most mi jön. Lehet, hogy nem bírom az izgalmakat?

4 megjegyzés:

Negra írta...

Én is az eredeti svédet néztem, imádtam mind a 3 részt, és nem vagyok hajlandó az amcsi változatot megnézni!

Viszont ha már láttam a filmeket, milyen a könyveket elolvasni?!

Névtelen írta...

Amerikai változat csak az elsõ részbõl készült, a svédet láttam én is. A könyvet nem olvastam, a port.hu kommentek szerint a könyv izgalmasabb. Ha elérhetõ, olvasd el, én a film után már nem fogom.

Eredetileg 10 részesre tervezte az ürge a sorozatot, kár, hogy a negyedik elkészülte elõtt meghalt. Lehet, hogy azok hallgattatták el, akikrõl a film szólt?

Negra írta...

Láttam a köynvtárban a trilógiát, csak nem vagyok benne biztos, hogy így a film után élvezném-e annyira, mintha előbb könyv-utána film sorrendet tartottam volna... :D

Negra írta...

...és máris gyártod az összeesküvés elméleteket??? :P