Jobbulást mindannyitoknak :(Kellemes ünnepeket, és neked ezért a negatív hangulatért különSok-sok locsolót!!!!Ne hervadozz ennyit :)!!! /muszáj ez a szóellenőrzés?/
Jobbulást
Megjegyzés küldése
2 megjegyzés:
Jobbulást mindannyitoknak :(
Kellemes ünnepeket, és neked ezért a negatív hangulatért külön
Sok-sok locsolót!!!!
Ne hervadozz ennyit :)!!!
/muszáj ez a szóellenőrzés?/
Jobbulást
Megjegyzés küldése