Melegszik az idõ, a hétvége óta 15-16 fok van végre, elolvadt a maradék hó az udvaron, és elkezdtek rügyezni a fák. Egy-két héten belül kizöldül minden. Mi meg a jó idõben kimerészkedtünk a telekre, málna, ribiszke és feketeribiszke bokrokat ültettünk. Meg eper töveket.
Feljavítottuk a földet, és pici lányom répát vetett bele sorba. A muumis újsággal jöttek a magok. Holnap folyatjuk, vappu van, tavaszünnep, nem kell menni dolgozni. Befektetünk a jövõbe, paradicsomot palántázunk, tököt, borsót ültetünk, aztán piknikezünk. Ha lenne bográcsom, borgácshulyást fõznék.
Szervezem a hétvégi programot, el kellene menni Fehérvárra, Szegedre, meg a Mensa közgyûlésre, az egyik fiam Szolnokon játszik, jó lenne megnézni a meccset is. Azt sem tudom, hol van Szolnok. Jó kis szaladgálós hétvége lesz.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése