Ezek a franciák nem hajlandóak angolul beszélni, rengeteg hotelt felhívtam, és kénytelen voltam kézzel lábbal magyarázni, hogy Finlande, Hongaris, English, Hotel, szeptembre chamber Citroën camambert. De akkor sem. Na akkor megtaláltam a hotels.com-ot. Haha, nem is kell franciául tudni, s már vonják is a kártyáról a pénzt.
A lengyel kollegával elbeszélgettünk a B-tervemrõl, és adott egy két ötletet, amibe lehet kapaszkodni. Már alig várom, hogy kirúgjanak. Meg megetetett valamivel, aminek olyan íze és állaga volt mint anyám lesütött húsának, de állítólag garantáltan vegabarát cuccos volt. Hirtelen eszembe jutott, hogy elfogyott a pecsenyezsír, meg a májkrém... Ideje haza ugrani beszerezni.
Igen, eszembe jutott, mindig is utazni szerttem volna, bejárni Kenyát és Zimbawbét, s ha már Madrasba nem ad a cég repjegyet, akkor magam megyek valahová. Jövõ héten lerendezzem a gyerekeket, meg beszerezzem az importálandókat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése