2012. április 28., szombat

Munkahely

Most mit mondjak? Úgy néz ki újabb átszervezések jönnek, szarul megy a cégnek, lehet, hogy kiteszik a részlegünket egy másik cégbe, vagy szélnek eresztik megint az emberek egy részét. Ez utóbbi azért nem valószínû, mert állítólag hamar lezavartak valami tárgyalásokat, amirõl nem tudni, hogy kivel, és kik, csak annyit, hogy két hétig tartott. De ez csak spekuláció. Nézem a netet, úgy néz ki nem szivárgott ki még semmi, pedig ma valakinek valamit kellett mondani valakiknek... és mindig van gyenge láncszem, aki kiborul, és köp.

Nem aggódok miatta, bár úgy, hogy a páromnak sem talál munkát a cége, akár aggódhatnék. A pénz meg gyorsabban fogy, mint ahogy terem, hiába számolom, nem tuom megfogni, de egyelõre a tavasz ellensúlyozza a paráimat.

Nincsenek megjegyzések: