Csak ide a szomszéd Svédországba megyek konferenciára, mégis olyan izgatott vagyok, mintha repülnék. Pakolás, térképezés, árfolyam, benzinárak, idõjárás, téligumi, olvasnivaló... meg a gyógyszerek. Szinte minden a táskában, mégis olyan érzés, hogy nem fogok tudni aludni az éjjel. Idegen ország, térkép nélkül, pontosabban googliról nyomtatott térképpel... Rohanás a hajótól, rohanás vissza a hajóra, és közben a hullámok. Meg a havazás kopott nyárigumival. Azt hiszem élvezni fogom. Hát még a csendet a svéd erdõ kellõs közepén, messze a városoktól. Messze a kikötõtõl.
Azt kérdi a lányom, ha kilyukad az autó kereke, mi lesz a hajóval? Hát majd jön másik titanik. Még szerencse, hogy a hajók nem szoktak lezuhanni.
Tegnap bolondok napja volt a sárga áruházban, elrohantam ebédkor, vettem két repjegyet a nyár elõttre és utánra, le volt árazva, bár már nincs Malév, repülni mégis kell. Gyerekeim, jövök.
---
A holnapi hosszú munkanap, és utána hosszú út elõtt most legszívesebben elmennék aludni. Tegnap a félórás megbeszélés két órásra húzódott, és erõsen igénybe vett, közös megegyezést kellett kicsikarnom, és csak nem akart összejönni. Persze megint én voltam a mûsorvezetõ, és kemények voltak a játékosok. Túl precízek. Elkövettem éjjel egy hibát: hajnal kettõre lettem kész a jelentéssel, és ahelyett, hogy elmentettem volna, hogy majd reggel elküldöm, véletlen rányomtam a send gombra. És elment. És ma mindenki megkérdezte, miért éjjel dolgozok? Lehet, hogy ki vagyok rúgva? Mondjuk még mindig jobb, mint a múltkori, amit hajnal 4-kor küldtem.
A ma éjszaka is hosszúnak néz ki, van újabb program: a teszt stratégiám, ami hetek óta készül és tökéletesedik, és holnap el kell küldeni, most 33 oldalas. Erre ma kézbe kaptam egy belsõ ajánlást: a teszt stratégia max 6 oldalas doku, vagy 10 oldalas ppt legyen. Mert ha hosszabb, a kutya nem olvassa el. És ha nem olvassák el, az olyan, mintha nem is lenne, felesleges idõtöltés, ki vagyok rúgva. Azaz erõsen meg kell vágni. Az elsõ lépés a 12-es fontot lecsökkenteni 8-ra, az 1.2-es sortávolságot 0.9-re, a margót 1 cm-re, és a képeket is kisebbre venni. Aztán jön a neheze: a maradék 12-bõl 6 oldalt faragni úgy, hogy a 8-as betûméretet látni is alig lehet. Hajrá hajrá nekem! Már elõre élvezem. Mindezt úgy, hogy a sör-kóla kombó már nem játszik. Se (alkoholos) sör, se kóla nincs itthon. És holnap munka után még vezetni kell vagy 600 kilométert. Havazásban, kopott nyárigumikkal, idõre.
---
Nem is tudom, hogy az út miatt, vagy a stratégia, vagy a dokumentum írás miatt vagyok olyan zaklatott. Vagy a részvényárfolyamok miatt. Vagy Bajnai Gordon miatt.
5 megjegyzés:
Hehe. V beteg volt kedden, igy hazajottem segiteni. Ezek utan persze 10-tol 3-ig dolgoztam ejszaka. Sok levelet kuldtem, es sok levelet kaptam. :) Az NSN-nel szokas ejszaka dolgozni, sokan dolgoznak este, es ejjel is. Senki sem kerdi, hogy miert. Latszik, hogy a Nokia meg finn, mi meg mar felig nemet. Ott meg megkerdik, itt mar nem. :)
Ezeket az ajanlasokat meg nem kell komolyan venni, altalaban olyan emberkek keszitik, akiknek fogalmuk sincs arrol, hogy mit kell hogy tartalmazzon egy ilyen doksi. Csak okoskodnak, hogy legyen rovid, mert majd nem olvassak el. Elarulom, ha valakit erdekel, akkor a 33 oldal nem ugy, el fogja olvasni, ha nem erdekli, akkor a 4 oldalt is csak atporgeti.
Ne parazz! Lazulj! A kocsit is csak lazan kell csusztatni nyari gumival a havas tajon. :) Ha jol csinalod a lany ugy fogja elvezni, mint a korhintat a kertetekben. :D
Jo konferenciat!
...túlélted a kopott gumikat és a hullámzást??? :)
Csak érdeklődöm, hogy mi a célja ennek a dupla blogolásnak? 2 Betond van? Melyik, melyik?
Van ennek valami varázsa, bújkálni itt és ott, és ha akarok, mind a kettõre írhatok. Ide inkább publikusat, oda meg privátot. És ha akarom, bármikor csinálhatok újat is... Teremtõ erõ.
Jah, ide publikusat, oda meg barki altal olvashato privatot. :D
Megjegyzés küldése