Tegnap bevásároltunk, vettünk egy csomó virágot, ma ki kell ültetni a kertbe, vettem egy újabb málnatövet, amit már elültettem a fenyõfa alá, ahol a paradicsom nem termett meg. Hátha a bogyók. Vettünk egy asztalt is a varrógép alá, hátha megjön a párom kedve, hogy varrogasson, most, hogy rengeteg szabadideje lesz, a gyerek oviban, munka meg nincs.
Délután piknikezni indulunk, végre megint süt a nap, kirándulóidõ van, viszünk grillezni valót. Tele vagyunk finomabbnál finomabb kolbászokkal, még otthonról, az itteniek nem igen törõdnek a vegákkal ilyen téren, azt mondják süss kukoricát meg répát. Ha a gyerek idõben elalszik, akkor megyünk. Az ebéd már kész, most várom õket, hogy bejöjjenek az udvarról ebédelni. - hallom jönnek.
---
Jó érzés látni ahogy a gyerek eszi a spenótot, lám jó vagyok még valamire, meg tudom etetni a családom, jól esik, hogy dícsérik a fõztöm.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése