2012. május 14., hétfő

Hétvége kint

A hétvégén kirándulni voltunk egy közeli parkban, élveztük a tavaszi napfényt. Meleg az nem volt, de legalább zöldül már, és a spanyol eper is ehetõ.






Nincsenek megjegyzések: