2012. május 2., szerda

Jel

Ma jól bevágtam a fejem a virágtartó polcba, mikor lehajoltam összeszedni a kartonos szemetest. A homlokom közepén csillag alakú seb, világít, jön ki a fény, mint a világítótoronyból.

Szép, szép, de csillag nincs a homlokán, szoktuk mondani, mikor iskolában pontoztuk a csajokat. Na nekem most van.

A világítótorony dolgon gondolkoztam. Nem jó, ha túl sok világítótorony van a tengerben, vagy a tenger mellett, mert akkor a hajók nem tudják, merre menjenek. Mint a túl sok google találat, amikor nem tudod, melyik az igazi.

Nincsenek megjegyzések: