Azért itt is szép az idõ, elkezdtek zöldülni a fák, és hétágra süt a nap, rekkenõ 13 fokos hõség van. Locsolom a növényzetet, hátha kihajt, üvegház kellene ide, talán azalatt megteremne a paradicsom. Hát ja. Azért ez mégiscsak Finnország, és kenek magamnak még egy pástétomos kiflit. A kifli otthoni, a pástétom is, és rá a fehér paprika is. A kifli még ma este kifogy, a paprika talán kitart 2 hétig, rengeteget hoztam, a pástétom eltart a nyár végéig. Az jó. Hoztam mindenféle felvágottakat is, párizsit, fokhagymás felvágottat, hamburger szeleteket, kolbászt, mind vega, kellemes hazai ízek. Eszméletlen, hogy otthon az ilyen termékeknek van piaca, van rá kereslet, és ezért van rá gyártás is. Itt meg úgy tûnik, csak olyat kapni, amit tömegtermeléssel elõ lehet állítani.
Nem panaszkodok tovább. Csak pozitívan. Elmentem ma szkvassolni, biciklivel. Az egy dolog, hogy lefagytam a nyeregrõl, és a pályán is csak szenvedtem, de utána jó leülni és bámulni a netet. És lehet, hogy a kezem, amit úgy 5-6 hete megütöttem az ütõvel, nem is rákos, csak a csont van begyulladva, és azért nõtt rá akkora gumó. Lehet, hogy el kellene vinni megröntgeneztetni. De elõbb fogorvos, holnap lesz a kínzás.
Munkahelyen eddig semmi rossz hír. Mindenki úgy csinál, mintha nem tudna semmit. Csak a tegnapi értekezlet végén volt valami furcsa, az egyik vezetõ azt mondta, hogy mindenkinek sok szerencsét. Kicsit furcsa volt ott ezt hallani, mintha búcsúzkodna. Talán holnap hallunk valami újat, és bölcsebbek leszünk... Pont akkor lesz valami buli, amikor a fogorvos piszkálja a bölcsességfogamat. Á, kicsit sem félek tõle. Nem a fogorvostól, mert attól félek, hanem a bejelentéstõl nem félek.
Most kimegyek a napra, amíg a család hazaér, adok az anyajegyeknek egy kis isteni energiát, hátha.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése