2012. május 8., kedd

Melegbõl hidegbe

Mindenütt jó, de legjobb ott, ahol a gyerekeim szuszognak, hol itt, hol ott, avagy megjöttem Magyarból. Melegbõl hidegbe.

Jó az a meleg, feltölt, és helyre rakja az emésztésem. Igaz, folyamatosan izzadok, naponta kétszer kell fürdeni, de az izzadást is fel lehet fogni pozitívan, már ha arra gondolok, hogy mennek le a kalóriák, és hogy a szervezet méregtelenít. Csak szaga ne lenne. Finnország annyiból jobb, hogy itt sokkal ritkábban izzadok. Sõt, most éppen fázok. De azért fagyni nem fagy, csak nem fagynak ki a palántáim.

Rengeteg minden belefért a hétvégébe: gyerekek, ismerõsök, Fehérvár, hivatalos ügyek... mozi, és starbucks, na meg a bank extra szemét szívatása. Ex is kicsit hozta a formáját, aztán megbarátkoztunk, mikor kiderült, hogy nem én, hanem a bank a skizofrén. Na ja, Magyarország kicsit dilis, de legalább zöld. Szuperzöld ((C) 5. elem). Vagy narancssárga. És meleg. És tele van finom (vega) kajákkal. Na meg gyomorgörccsel, azt hiszem fogytam is miatta.

Ja és a baleset: a gyerek csak elment megröntgeneztetni a kezét, törött, így nem lehet ott a döntõn se. Nekem meg van valami kinövés a csontomon, lehet ideje lenne beiratkozni egy röntgenre. Csak ne sugározna.

Nincsenek megjegyzések: