2012. május 15., kedd

Teszt konferencia

Ma teszt konferencián voltam, ahol sok újat nem hallottam, de sok új emberrel ismerkedtem meg. Finnül. Kicsit gáz volt a finn nyelvtudásom, én értettem mindent, de a tárgyaló felek zavarban voltak, mert kényszerûen alacsonyabb szintû finnt akartak beszélni, s mondtam, hogy beszéljen csak nyugodtan normálisan.

Olyan konferencia volt, ahol az elõadások közötti szünetekre 15 perces rövid randikat lehetett foglalni a cégek képviselõivel, ki lehetett szívni az agyukat, cserében abban bíznak, hogy majd csinálunk közös buzniszt. Hát, talán, bár egy óriásnál nehéz megtalálni ki dönt a pénzrõl.

A kaja jó volt, a mítingtársak tudása is, jó ötletet is kaptam tõluk az agile bevezetésére, s még egy olyan volt kollegával is összefutottam, aki Budapesten volt fõnököm. Na meg a finn telefoncég egyik vezetõjével, ahol korábban voltam teszter...

Az egyik cég ajándékba adták Kamer és Bach könyvét az exploratory tesztelésrõl. Láb az ajtóban technika. Tényleg jó könyv, örülnék is neki, kár, hogy már megvan.

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

add nekem! :)
R.
(már ha nincsennek más terveid vele)