Ilyen még nem volt, rácuppant a blogomra egy troll. Valszeg azért jelentkezett rendszeres olvasónak (nehogy rákattintsatok), hogy így szerezzen látogatókat a saját spanyol nyelvû blogjára. Most tiltsam le? Lehet egyáltalán letiltani a követõk közül? - Lehet.
Végre sikeresen kiszedtem magamat is a követõk közül, nem volt egyszerû.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése