2012. június 30., szombat

Szolgálati (és félünk)

Ilyen még nem volt, rácuppant a blogomra egy troll. Valszeg azért jelentkezett rendszeres olvasónak (nehogy rákattintsatok), hogy így szerezzen látogatókat a saját spanyol nyelvû blogjára. Most tiltsam le? Lehet egyáltalán letiltani a követõk közül? - Lehet.

Végre sikeresen kiszedtem magamat is a követõk közül, nem volt egyszerû.

Nincsenek megjegyzések: