2012. július 9., hétfő

B terv

Beindult a B terv, amit arra az estre tartogatok, ha mégsem vennének fel a vogonok, és megis megszûnne a kék a talpam alatt. Vették, mint a cukrot, eladtam három darabot, amibõl megtérült a negyedik bemutató darab ára is. Nagyon nem gazdagodtam meg, de ha marketingelek, majd leckét veszek valamelyik marketing medvétõl (hihi) és gyártani fogom az online tanfolyami anyagot, meg az infoterméket, és sicc, olyan gazdag leszek mint Thomas, a robotos, aki csak eszi a könyveket, meg az infotermékeket Kossuth Lajos pilótajátékában...

Az nagyon tetszett, mikor azt mondták, hogy találjátok meg a békességet (nyugalmat). Majdnem az, hogy nyugodjál már békében, de erre az életre vonatkoztatva. Remélem, ti is megtaláljátok a B mint boldogságot magatokban, mert az kívülrõl nem igen adatik meg.

Hát most érjétek be ennyivel, és ne tegyétek a zsebetekbe a hévet.

Nincsenek megjegyzések: