2012. július 26., csütörtök
Hurrá itthon
Ha szólásokkal vagy közmondásokkal kellene leírnom, akkor mindenütt jó, de legjobb otthon. Elszoktam már a finn billentyűzettől. És jóból is megárt a sok, de azért a kényeztetés meg a gyerekek, nem lehet megunni, ez az amit nem lehet megunni. Na és a kert: hatalmas szem eprekkel várt. Az udvaron most kezd beérni a meggy, nem késtük le a szüretet. Minden napra egy tojás, azaz egy négylevelű, ma is megvan, hatalmasra nőtt a here (meg a pajzsmirigy), mindjárt indul a fűnyírás. Holnap még szabad, aztán munka, és Brájen (Edemsz).
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése