Ugye mondtam? A nem alvás és a dagadság meg a rák is összefügg. Pedig azt hittem fordítva mûködik: azért nem tudok 4-6 óránál többet aludni mert kényelmetlen a pocak. Erre nesze, fordítva. Ma 9kor lefekszem, és holnap 9ig fel se kelek. A helyzet az, hogy most bazira fáj a fejem, és még a kerti fotóstúra sem enyitett rajta. Most az dühít, hogy a gép nem oda fókuszált ahova kellett volna. Mindjárt veszek egy manuális objektívet. Ja, hogy ezen a gépen nem lehet cserélni? Akkor veszek egy gépet is.
Folyománya: úgy néz ki az altató (és a pszichiátria) egészségesebb, mint a béres csepp meg a vitaminok (és a természetgyógyászat).
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése