2012. július 9., hétfő

Megértés kérdése

Hogy miért iszok kólát éjfél után? Mert finom. Hogy nem hagy aludni? Részletkérdés.

Közben azt remélem, hogy felpörget annyira, hogy megértsem ezt a fazont. Amúgy le kellene lassítani a felére, hogy felfogjam mit mond. (Ha fülhallgatón hallgatom, és elkapcsolom a képet, akkor értem.)

1 megjegyzés:

Negra írta...

Én nem értem, mit mond, de nézni jó!
Mókás ő is, de főleg a mellette ülő fazon... :P