2012. július 4., szerda

Miért karcinogén a kávé és kóla

Ennek a blognak mindig is az volt az egyik célja, hogy ami az agyamban jár, azt kipakoljam ide, ötleteket, gondolatokat adjak, hogy ha valaki rátalál, nyugodtan gondolja tovább. Most megint valami nagy felfedezést tettem, és lehet ebbõl még Nóbel díj is, csak valaki tudja bebizonyítani.

A tegnapi alvós rákos cikket gondoltam tovább. A kávéról meg a kóláról azt mondják karcinogének, vagyis rákot okoznak. Megtaláltam az összefüggést, miért. Azért, mert a kóla is, a kávé is ébren tart, és késlelteti az elalvást, így a szervezet nem tudja éjjel rendesen regenerálni magát, s az egyén aki sok kávét vagy kólát iszik, ezért hajlamosabb a rákra és egyéb (pl szív) betegségre.

Rövid és tömör. Öröm volt megosztani. A díjakat és virágokat továbbra is az öltözõbe kérem.

1 megjegyzés:

Rózsa mama írta...

Most már van megoldás a kávéivóknak rák ellen. A ganoderma gomba tartalmú kávét azért találták ki, hogy megelőzzék a rákot, a szív- és érrendszeri bajokat. Állítólag használ, mi most próbáljuk. Azt mondják, a Varga cseppek, kapszulák is uezt tartalmazzák.