2012. július 28., szombat

Paraziták

Budapesten a melegben a poloska okoz gondot, mondták ottani ismerõseink, egy távoli rokonnak a 20 évvel fiatalabb szélhámos "élettárs", aki felveszi a nyugdíjat aztán lelép, amikor a néni a kórházban. Itt meg a hangyák: míg mi oda voltunk, beköltöztek a hálószobába. Pontosabban a belsõ sarokba, a gyerekágy alatt csináltak maguknak átjárót, és valahol a falban építettek fészket. Hiába fújom Raid-del, még mindig jönnek, ma nagyobb hatóanyagú szereket, port, csalit is vettem, és ideiglenesen a nappaliba költöztünk. Nekem meg van egy goauldom, már kezdem megszokni a gondolatot, hogy egy darabig ketten vagyok. Megmagyarázza egy sor tünetemet, pl azt, hogy nem tudok elaludni, és hogy magamban is (!) csúnyán káromkodok. A többit most inkább nem írom le.

Nincsenek megjegyzések: