Magyarországon bementem egy krisna templomba. Nem tudtam, hogy le kell venni a cipõm, csak álltam ott bambán, hogy enni szeretnék valami finomat. Egy csomó csendes, jámbor ember volt ott, valami idegen civilizáció, cipõ nélkül, lepelbe öltözve, homlokukon jellel, aztán valaki szeliden a ruhatár (cipõtár) felé terelt. Akkora nyugalom áradt, mintha mindenki be lenne nyugtatózva. A templom aulájában mindenki az én pulzusomat hallgatta... Elefánt a porcelánboltban.
Aztán elmentünk a szcientológia Narkonon farmjára, ahol sok pénzért kitolják az ember fejébõl a drogot, és betolják a helyére a hasznos tömeget. Nagyon ügyesek, még rókát is bevetnek a cél érdekében (a farmon mindenféle jámbor állatokat tartanak, a róka meg jön, elkapja a tyúkot, kacsát, mint a Vukban, a kigyógyított narkósok (és pszichogyógyszer-függõk) meg felveszik a versenyt a közös ellenség ellen, harc, küzdelem, közös élmény, minden adott a sikerhez - tiszta pszichológia az egész.
Végre láthattam az ominózus e-métert, amitõl nem kell annyira félni, inkább az embertõl, aki kérdez, aztán a hátad mögött kiröhög, ha ki kell mondani, mire gondolsz. Nekem nem kellett, de a mutató idõnként kilengett. Ott, ahol görcs van bennünk, ott mutat, aztán lehet a görcsöt elsimítani. Sajnos a módszert nem mondták el, de biztos nem a máshol szokásos 3 miatyánk a recept. Most jól jönne a thyoretical gland kezelésére, párnanagyi segíts. Mostantól úgy hívom az e-métert, hogy a görcsdetektor.
A viccet félre téve, tényleg hasznos és úgy néz ki mûködõképes a módszer. Mármint a drogklinika. Sikeres üzleti vállalkozás (?). Nem tudom, melyik olcsóbb, a betanított róka, vagy a biblia, mindenesetre a farmon ott lehet élni, akár fél évig gyüjteni a friss tojást, ganyézni a juhokat, és mint mondtam, harcolni a róka ellen. Tisztelet az intézõnek, meg a tulajdonosnak.
Ami érdekes, hogy a test tisztitásához finn (!) szaunát használnak, naponta 4.5 órán át ülnek a melegben. Ezt a finnek is megirigyelhetnék. Igaz, csak 60-80 fokon, és tetszõleges számban ki lehet jönni, de a fontos a hosszú, órákon át tartó izzadás. Errõl az jutott eszembe, hogy nekem végig a magyarországi tartózkodásunk alatt folyt a hátamon meg a végbelemen az izzadtság, nem csak 4 órában, és elég volt hozzá a 30-35 fok, a 2 hét alatt biztos minden méreg kiment belõlem. Most olyan jámbor vagyok, mint a krisnások, kérdezzétek csak meg a páromat, hogy milyen kezesbárány módjára behúzom a fejem farkam. Jut eszembe a teknõsbéka (finnül kilpikonna). Talán épp ez lett a probléma forrása? Mindenesetre a súlyom maradt, hála a goauldomnak érte. Ja, a pajzsmirigy finnül kilpirauhanen, az eleje a teknõsbéka teknõje, a második fele meg a nyugalom szóból ered. Jámbor lettem én is, benyugtatózott a THS, elmehetnék elvonóra a nógrádi hegyek közé.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése