Benyomtam a gépbe egy új sorozatot, valami being human címût, most épp ez volt elérhetõ a helyi könyvtárvban. Nem hallottam róla, de a képek alapján izgi lesz. A gyerek alszik, csend van, gondoltam belenézek. Erre így kezdõdik:
(Fiatal nõ fekszik a kövön, ezt mondja)
Everyone dies... actually can I start again? (Mármint az életet? Vagy a monológot?)
Everyone deserves a death. I was going to die at old age. That was the plan.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése