2012. augusztus 3., péntek

Esti trombitaszó ló

Már egy ideje minden nap este 8 körül valami félbolond zenész trombitál esti dallamot a környéken. Ma is szólt az esti trombitaszó, tegnap is hallottam az uszoda mellett, ott jóval hangosabban. Rákerestem, és megtaláltam az alábbi cikket, ami szerint az espooi vasútállomás tornyából szól augusztus végéig a zenész saját szerzeménye, amolyan takarodó muzsika. Finnországban korábban még nem volt egyetlen városnak sem saját esti zenéje. Hogy mik vannak! (Aki klikkel, videón is megnézheti.)

Nincsenek megjegyzések: