Tudjátok, kik azok a múmik? Azok a fehér, jámbor, vizilószerû lények, akik a múmivölgyben laknak. Tegnap náluk jártunk, és megnéztük hogy élnek. A legjobb persze a múmi-ház volt, de lehetett a farkukat simogatni, meg ölelkezni velük, és nem utolsó sorban volt csúszda is, meg színdarab. A mamáék jártak már ott a nagyobb gyerekeimmel úgy 14 évvel ezelõtt. Néhány kép.








1 megjegyzés:
Ezekre emlékszem! :)
Megjegyzés küldése