2012. augusztus 2., csütörtök

Pozitív sugarak

Na csak kivigyorgott az ég is, kisütött a nap és elkészült a kovászos uborkánk. Betáraztam a szekrénybe a befõzés eredményét, egy polc majdnem tele lett, és a 2 nagy üveg csemege uborka oda se fért. Ma nagyot úsztam, kerékpároztam is, minden okom megvan a jókedvre, érzem a pozitív gyógyító sugarakat, amit küldtök, és a kozmikus sugárzás mindent helyre rakó, elsimító gondoskodását. Megérkezett a szeptemberi franciaországi konferencia meghívója, a repjegy, a szállás, a bérkocsi kifizetve, már csak ahhoz kellene egy négylevelût találni, vagy egy hulló csillagot, hogy ne épp akkor legyen a mûtét, és ne az elõtte levõ két hétben. Augusztus végében vagy szeptember második felében kiegyezhetünk.

Leporoltam a régi relax receptet, és olyan földöntúli élményben volt részem, mint korábban soha, mert a meditáció és az azóta felszedett ezo tudás egyszerre járt át, na de errõl hiába beszélek, ha nem voltatok ott, nem lehet elmondani, olyan, mint a tacit tudás. És olyan lesz valószínûleg Mont Segurt is. Úgy legyen!

Vissza a befõzésre: most kapni magyar paprikát, kedvem lenne befõzni egy pár üveg lecsót, hogy legyen a télre "friss" saját. Kéne valami jó recept, amivel eláll mondjuk márciusig. Hosszú a ház körüli feladatok listája, de ez ott van a priorizált lista élén, a padlizsánkrémmel és a nyári fotók válogatásával és picasára töltésével együtt.

Nincsenek megjegyzések: