Ma tele tankoltam az autót. Fizettem érte 44 eurót és 50 centet. Az elõzõ kocsimba 80 euro volt a tele tank.
Azt hiszem szeretni fogom.
Bár ma elhúzott mellettem egy piros Lamborghini. Megfordultam utána. Remélem, a saját kék autóm nem vette észre, és nem lesz féltékeny miatta. Vagy hogy is van? A szemnek szabad?
Még mindig nincs neve, de valami kék törpén gondolkodok, mert hogy kicsi is. Hörbi? (Kicsi kocsi újra száguld után) A betûibõl semmi más értelmes nem jön ki, mint az, hogy Menza Hungarika. :/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése