Azt hiszem szerelmes vagyok. Nem tudom kibe, talán az egyik exembe, vagy magamba, vagy a körülményekbe. A hétvége jó volt, eljutottam (egy pocsék) Tinder randira, aztán még másikra is, de az sem volt nagy szám, de ezek finn nõk voltak. És ha hozzá veszem a mormont, akkor õ is elfogadott volna olyannak, amilyen vagyok, szõrös, pocakos, magyar.
Kérdi ma a rendõr, hogy hol születtem. Mondom magyarországon. Aztán kinyomtatta a csekket. Tehostettu ratzia volt, megerõsített közúti ellenõrzés. A zebra elõtt nem álltam meg. 369 euróba került. Vicces összeg, 3x123. Mikor elhajtottam, rámtört a röhögõgörcs. (Ebbõl szinte pontosan 3 repjegyet tudtam volna ma venni.)
A kollegámnak a vérvételen magas volt a PSA értéke. Mindjárt arra gondoltam, hogy nekem is el kellene menni egy prosztata szûrésre. Felhívott az ismerõsöm, aki nõvér, mondom neki, hogy már megint rámszálltak az égiek, hogy megint érzelmi hullámvasút van, erre megnyugtat, hogy a rák nem terjed cseppfertõzéssel kollegák között.
Aztán kiderült, hogy a kollegámnak csak egy mezei gyulladása van. Az én parám megmaradt.
Most itt a gyermek, nézi a meséket. Tanulni nem kellett neki, lázas.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése