2018. szeptember 10., hétfő

Az igazi férfi nem hallgat Dolly Roll-t

Valaki felhívta ma a figyelmem egy riportra Paya beával. A riport címe, ez az egy mondat ütötte meg a fülem: "Azért rendes ember". A cikk azért teljesen másról szól, ha elolvasod, kiderül.

Azt hiszem az idézett mondat a házasságon belüli erõszakra akar utalni, de én elsõre másra asszociáltam. Arra, hogy van a férfi akivel jó izélni, meg van, aki jó lesz húzni a család szekerét.

Mondom, mielõtt elolvastam volna a cikket, futott át az agyamon leírni, hogy magamat ebbe a "azért rendes ember az én férjem" kategóriába tartozónak érzem. Hozzá is teszem gyakran, hogy szerencsére, mert lehet rám számítani. Most, hogy a családfenntartás alábbhagyott, már inkább azt mondom, hogy sajnos.

Mert elég sokat ábrándozok arról (apropó, egy igazi férfi nem ábrándozik), mennyivel jobb lenne, ha 30 centis farkam lenne, hozzá kimerülhetetlen potenciállal, a pocakom helyén six pack, dagadó izmok, erõs vállak, sárm, és olyan séró, amit reggel hajcsavarókkal meg hajsütõ vassal kell félórás pepecseléssel belõni. Na akkor inkább mégsem akarok metroszexuális lenni.



A fenti gondolat azért érdekes, mert Puzsért hallgatok, és a mai adagban épp errõl volt szó (27:30 után), de fordítva, hogy vannak a 9/10-es csajok, akiket megdugnál, de nem vinnéd magaddal 2 hónapos nyaralásra. Tehát nõbõl is megvan a 2 kategória (szerintük). Érdekes ez a 9/10-es maximum érték is, azt mondják ... de inkább hallgasd meg, ha el tudod viselni a stílusukat.

Mert a fent említett cikknek a stílusa (legalábbis az eleje) kivágta nálam a biztosítékot. Azért is jó a párhuzam Puzsérékkal, mert õk is kiverik általában a biztosítékot.

Össze kellene ismertetni Beát és Robit. Hadd ássanak mélyre egymásban.

Nincsenek megjegyzések: