Azt hiszem az idézett mondat a házasságon belüli erõszakra akar utalni, de én elsõre másra asszociáltam. Arra, hogy van a férfi akivel jó izélni, meg van, aki jó lesz húzni a család szekerét.
Mondom, mielõtt elolvastam volna a cikket, futott át az agyamon leírni, hogy magamat ebbe a "azért rendes ember az én férjem" kategóriába tartozónak érzem. Hozzá is teszem gyakran, hogy szerencsére, mert lehet rám számítani. Most, hogy a családfenntartás alábbhagyott, már inkább azt mondom, hogy sajnos.
Mert elég sokat ábrándozok arról (apropó, egy igazi férfi nem ábrándozik), mennyivel jobb lenne, ha 30 centis farkam lenne, hozzá kimerülhetetlen potenciállal, a pocakom helyén six pack, dagadó izmok, erõs vállak, sárm, és olyan séró, amit reggel hajcsavarókkal meg hajsütõ vassal kell félórás pepecseléssel belõni. Na akkor inkább mégsem akarok metroszexuális lenni.
A fenti gondolat azért érdekes, mert Puzsért hallgatok, és a mai adagban épp errõl volt szó (27:30 után), de fordítva, hogy vannak a 9/10-es csajok, akiket megdugnál, de nem vinnéd magaddal 2 hónapos nyaralásra. Tehát nõbõl is megvan a 2 kategória (szerintük). Érdekes ez a 9/10-es maximum érték is, azt mondják ... de inkább hallgasd meg, ha el tudod viselni a stílusukat.
Mert a fent említett cikknek a stílusa (legalábbis az eleje) kivágta nálam a biztosítékot. Azért is jó a párhuzam Puzsérékkal, mert õk is kiverik általában a biztosítékot.
Össze kellene ismertetni Beát és Robit. Hadd ássanak mélyre egymásban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése