2018. szeptember 17., hétfő
Torkos
Elvittem a gyermeket orvoshoz, füle és torka gyulladt, s most én vagyok a soros, a torkom kezdi, hőemelkedés. Begyújtottam a szaunát, már nem is tudom az idejét, mikor szaunáztam itthon, s tolom be a kamilla teát c vitaminnal. Mondom a gyereknek leheljen rám, hadd jöjjenek át a bacik hozzám, gyógyuljon meg végre. Azt hiszem a bacik túlélése szempontjából jó, ha találnak új gazdát, aztán az eredeti beteget békén hagyják. Mint amikor az emberiség majd átköltözik egy új bolygóra, a Földet nem zsákmányolja tovább, hagyjuk meggyógyulni. Majd ha már eleget voltam itthon, átadom én is valakinek.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése