2018. november 1., csütörtök

Hirtelen fogyás

Tegnap itt ujjongtam, hogy új rekordot döntöttem, hát akkor ma inkább csak kézen állok és félkézzel ugrálok. Ma 95,9 kiló voltam, ami már elgondolkodtat, hogy el kellene menni egy rákszûrésre.

S lõn. A bõrömön azok a kis genyó élõsködõ foltok rendben vannak, most csendben, szimbiózisban vagyunk, nem esznek meg, nem növekednek. A májam tája is tiszta, sõt, a fehérmájúságom is meggyógyulni látszik, jót tett neki a hirtelen fogyás. Mondták, hogy képes regenerálódásra, de én persze mindig attól rettegtem, hogy átmegy a zsírmáj cirrózisba. Ma az ultrahangon normális (sötét) volt a képen, ami a korábbihoz képest nagy javulás. Epekõ sincs, vesekõ sincs, az orvos szerint nincs semmi más eltérõ se, bár a gyomrom környékét nagyon nézegette. Holnap hív az orvos - az, amelyik nyugtatóval akarja kezelni a hasfájásom és a lábam égését - addig nyugi van.

Annak a baromnak viszont leüvöltöm az agyát, mert nem találja, mi bajom van. Tegnap este nem aludtam jól. A jobb lábam égett, mintha felgyújtották volna, és fájt, és zsibbadt. Azt olvasom a neten, hogy terhes kismamáknak szokott ilyen lenni, hirtelen súlyváltozáskor valami a hasban vagy az ágyéki csatornában elnyomja azt az érzõ ideget, ami a comb felszínérõl gyûjti be az adatokat. Hát most para van újra, vagy nincs para?

Mindenesetre ma hamburgerrel ünnepeltem. Kell a kalória, meg kell állítani ezt a hirtelen fogyást.

Aztán még az is lehet, hogy a tegnap este és a ma hajnalban elmondott imák segítettek.

Nincsenek megjegyzések: